224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-790]
Fedeles edény
német, 18. sz. második fele, ón, belül az aljában város- és "ACR" mesterjegy
741. tétel
Fedeles edény
Grossenhain, 1765, ón, Carl August Seybola, vésett díszítéssel
742. tétel
Kupa
Segesvár, 1760 körül, ón, poncolt díszítéssel, jelezve a fülén
743. tétel
Kancsó
német, 19. sz. vége, mázas keménycserép, ón billenőfedelében festett porcelán leányportré
744. tétel
Fedeles ónkupa
Győr, 1773, gömb alakú fedélbillentővel, jelezve a fedél belsejében "IOS Lederer in Raab 1773", sérült
745. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz. vége
Apostol figurák
746. tétel
Magyar szobrász, 18. sz. vége
Mária
747. tétel
Magyar szobrász, 19. sz.
Fájdalmas Krisztus
748. tétel
Feszület
19. sz. első fele, bronz, faragott csont talpazattal, későbbi összeállítás, kis sérüléssel
749. tétel
Tót Biblia
19. sz. vége, bőr kötésben, sárgaréz veretek hiányoznak, "Kitka Jutka" felirattal, sérült
750. tétel
Talpas kereszt
magyar, 19. sz., ón, hiányos
751. tétel
Gyertyatartó pár
magyar, 19. sz. vége, öntött bronz, sérült
752. tétel
Krisztus a kereszten
Üvegikon - Sebeslaz
753. tétel
Gyertyatartó pár
német?, 19. sz. második fele, bronz, bordázott szárakkal
754. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Madonna a gyermekkel
755. tétel
Gyertyatartó pár
német, 19. sz. eleje, tűzaranyozott bronz, hiányos
756. tétel
Hordódísz (?)
magyar (Eger?), 19. sz. eleje, faragott, vésett fa, Szt. Teréz ábrázolással
757. tétel
Máriaház sasvári pietával
Felvidék, 19. sz. második fele, festett faragott fenyőfa és nyárfa, a Máriaház restaurált
758. tétel
"Én vagyok a szőlőtő" - Üvegikon
Fogaras, 19. sz. második fele, festett üveg
759. tétel
Fájdalmas Szűzanya - üvegikon
Fogaras, 19. sz. második fele
760. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS