224. Néprajzi tárgyak > Máriaház sasvári pietával

758. Máriaház sasvári pietával

Felvidék, 19. sz. második fele, festett faragott fenyőfa és nyárfa, a Máriaház restaurált

97*47*13 cm; Pieta m: 40 cm