224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Pálinkás korsó
Zilah, 1877, mázas cserép, sérült
501. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
502. tétel
Kulacs
503. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis restaurálással
504. tétel
Tányér
Erdély, 1777, mázas cserép, sérült
505. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
506. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
507. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
508. tétel
Bokály
509. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
510. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
511. tétel
Kályhacsempe
Hucul, 1880 körül, mázas cserép karcolt díszítéssel
512. tétel
Kályhacsempe
erdélyi szász, 1830 körül, mázas cserép
513. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
514. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
515. tétel
Bokály
Erdély, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
516. tétel
Bokály
Torda, 1862, mázas cserép, sérült
517. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
518. tétel
Füles tál
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
519. tétel
Füles tál
520. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS