224. Néprajzi tárgyak > Kályhacsempe, 3 db

589. Kályhacsempe, 3 db

Bánffyhunyad, 19. sz. első fele, Nagy János munkája, csillámos, mázatlan cserép, kis sérülésekkel

28*17 cm