224. Néprajzi tárgyak > Kályhacsempe, 9 db és sarokcsempe, 6 db

591. Kályhacsempe, 9 db és sarokcsempe, 6 db

Bánffyhunyad, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, mázhibás

28,5*18,5; 28*20 cm