246. Néprajzi tárgyak > Láda

766. Láda

Észak-Magyarország, 19. sz. vége, festett fenyőfa, belsejében ládafiával, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül, kovácsoltvas fogantyúkkal, belsejében utólagos festéssel, sérült

50,5*102*57 cm