766. Láda
Észak-Magyarország, 19. sz. vége, festett fenyőfa, belsejében ládafiával, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül, kovácsoltvas fogantyúkkal, belsejében utólagos festéssel, sérült
50,5*102*57 cm