246. Néprajzi tárgyak > Boroskancsó

572. Boroskancsó

Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, felirattal: "dalt és a bort meg a nőt szereti....", restaurált, Collection Kadar

m: 30 cm