246. Néprajzi tárgyak > Vőfélykendő és 2 db párna töredék

749. Vőfélykendő és 2 db párna töredék

Kalotaszeg, 19. sz. vége, vászon alapon hímzéssel

56*65 cm; 60*37,5 cm; 48*23 cm; 46,5*22,5 cm