246. Néprajzi tárgyak > Szent Anna olvasni tanítja Máriát-tükörkép (hinterglas)

432. Szent Anna olvasni tanítja Máriát-tükörkép (hinterglas)

Felvidék, 19. sz. eleje, festett, foncsorozott üveg, sérült

41,5*32,5 cm