246. Néprajzi tárgyak > Tintatartó

461. Tintatartó

Bélaháza, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "B", tintatartó és porzó későbbi pótlás, restaurált, sérült

11,5*15*11,5 cm