246. Néprajzi tárgyak > Kancsó, 2 db

653. Kancsó, 2 db

Körmöcbánya és Apátfalva, 19. sz. vége, festett keménycserép, egyik jelzett az alján, sérült

m: 17,5 cm és 19,5 cm