246. Néprajzi tárgyak > Szent Anna olvasni tanítja Máriát-tükörkép (hinterglas)

434. Szent Anna olvasni tanítja Máriát-tükörkép (hinterglas)

Felvidék, 18. sz. vége, festett, foncsorozott üveg, sérült

49*37 cm