246. Néprajzi tárgyak > Patikaüveg, 2 db

730. Patikaüveg, 2 db

magyar, 19. sz. eleje, színtelen és zöldes hutaüveg, egyik alján felirat: Patika: Léva 1905 nov. 5. Pekár Imre, egyik sérült

m: 11,5 cm és 14 cm