756. Női ruha köténnyel
Baja, 20. sz. eleje, vászon hímzett és horgolt díszítéssel, a kötényen csipke, gyöngy és fémszál díszítéssel
ruha: h: 128 cm, mell: 55 cm; kötény: 82*36 cm