246. Néprajzi tárgyak > Női ruha köténnyel

756. Női ruha köténnyel

Baja, 20. sz. eleje, vászon hímzett és horgolt díszítéssel, a kötényen csipke, gyöngy és fémszál díszítéssel

ruha: h: 128 cm, mell: 55 cm; kötény: 82*36 cm