246. Néprajzi tárgyak > Jézus a szent sírban-tükörkép (hinterglas)

441. Jézus a szent sírban-tükörkép (hinterglas)

Felvidék, 19. sz. eleje, festett, foncsorozott üveg, sérült

27,5*37,5 cm