246. Néprajzi tárgyak > Teafűtartó doboz

696. Teafűtartó doboz

osztrák, 19. sz. vége, ón, vésett díszítéssel, tetején német nyelvű felirattal, jelezve az alján

15*9,5*9,5 cm