246. Néprajzi tárgyak > Hímzés, 5 db

747. Hímzés, 5 db

Maros megye, 19. sz. második fele, vászon alapon keresztszemes hímzéssel, 60*28 cm

73*59,5 cm; 86*158 cm; 160*48 cm; 57*33 cm