270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Enteriőr részlet, 1869

161. Seine, M. jelzéssel

Enteriőr részlet, 1869

olaj, karton

47*37 cm

j.j.l.: M. Seine

j.f.: 69