270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Seine, M. jelzéssel
Enteriőr részlet, 1869
161. tétel
Both Menyhért
Almás csendélet, 1885
162. tétel
Ádler Mór, Ungvári
Őszi csendélet
163. tétel
Telbisz Albert
Csendélet vadásztőrrel, 1919
164. tétel
Krischke, Franz
Asztali csendélet
165. tétel
Czene János, Apátfalvi
Vanitas csendélet
166. tétel
Peeterson, E. jelzéssel
Műkedvelő bíborosok, 1933
167. tétel
Mihalovits Miklós
Akt lepellel, 1913
168. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hölgy koponyával
169. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Műteremben
170. tétel
Renoir, Achille
Fekvő akt
171. tétel
Szüle Péter
Akt gyöngysorral (Modell gyöngysorral), 1919
172. tétel
Greguss Imre
Olvasó modell
173. tétel
Glatter Árminnak (Szepsi, 1861 - Budapest, 1931) tulajdonított
Pihenő modell
174. tétel
Gallé Tibor
Akt tükörrel, 1929
175. tétel
Wains, Robert
Fiú kutyával, 1940-es évek
176. tétel
Boldizsár István
Sárdy Brutus festőművész portréja,1953
177. tétel
Romek Árpád
Csendélet körtékkel
178. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Konyhai csendélet
179. tétel
Kézdi Kovács Elemér
Férfi akt címerpajzzsal
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS