270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-281]
Sárdy Brutus
Ligetes táj
241. tétel
Neogrády László
Virágzó gyümölcsfák
242. tétel
Neogrády Antal
Leskelődő
243. tétel
Apponyi Sándorné, Gróf Gróf Eszterházy Alexandra
"Fenyőerdő (Erdőrészlet)", 1910
244. tétel
Sárdy Brutus
Napsütötte domboldal
245. tétel
Viski János
Lovasszekér
246. tétel
Pállya Celesztin
Pihenő Lovak
247. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szénásszekér
248. tétel
Pállya Carolus
Hazafelé
249. tétel
Hencz János
Istállóban, 1920
250. tétel
Bika az istállóban
251. tétel
Glatz Oszkár
Kacsák
252. tétel
Ács Ágoston
Parasztudvar
253. tétel
Neogrády László
Virágoskertben
254. tétel
Történelmi jelenet
255. tétel
Olvasó férfi
256. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Mulató társaság
257. tétel
Horváth J. jelzéssel, 20. sz. első fele
Várakozók 1946
258. tétel
Foretic Vinko
Kucsmás férfi
259. tétel
Makó Bertalan
Egy kis pletyka
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS