270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Orosz ikonfestő, 20. sz.
Bibliai jelenet
21. tétel
Orosz ikonfestő, 20. sz.
Istenszülő minden fájdalmasok öröme
22. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Szent Flórián
23. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. közepe
Nepomuki Szent János
24. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
Angyal pár
25. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Házioltár
26. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. vége
Pieta
27. tétel
Salvator Mundi
28. tétel
Német szobrász, 17. sz.
Szent Máté evangelista
29. tétel
Püspökszent
30. tétel
Dél-németalföldi szobrász, 16. sz. vége
Evangelista Szent János
31. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz.
Atyaisten
32. tétel
Settignano, De Siderio Da
Nevető gyermek
33. tétel
Magyar szobrász, 19. sz.
Apostol
34. tétel
Puttó pár
35. tétel
Magyar szobrász, 19. sz. vége
Puttó gyertyatartóval
36. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Puttó
37. tétel
Itáliai festő, 16. sz.
Krisztus angyalokkal
38. tétel
Itáliai festő, 1700 körül
Alvó Ámor
39. tétel
Sarto, Andrea del (Firenze, 1486 - Firenze, 1530) követője, 16. sz. első fele
A megváltó Krisztus
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS