270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Kézdi Kovács Elemér
Önarckép, 1927
181. tétel
Herrer Cézár
Kispap
182. tétel
Zádor István
Kastély enteriőr
183. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Lányportré
184. tétel
Pfann Emily
Előkelő hölgy portréja, 1928
185. tétel
Endrey Sándor
Gaádi Pálffy Ernesztin, K. Kovács Vilmosné (1839 -1905) portréja,1905
186. tétel
Zilzer Antal
Férfi esti újsággal
187. tétel
Szüle Péter
Udvardy Tibor operaénekes (1914-1981) portréja, 1943
188. tétel
Kézdi Kovács Elemér
Jelmezes önarckép, 1926
189. tétel
Révész Imre
Fiú portré
190. tétel
Zilzer Antal
Kislány babával
191. tétel
Ágoston Ernő
Árnyas tornác, 1914
192. tétel
Kornai József
Csendélet porcelánnal
193. tétel
Molnár Z. János
Csendélet almákkal
194. tétel
Kosztolányi Kann Gyula
"Csendélet festett faszoborral"
195. tétel
Nyilasy Sándor
Biblia olvasás
196. tétel
Jámbor Lajos
Asszonyok
197. tétel
Csók István
Sokác lányok, 1906
198. tétel
Réti jelzéssel
Kislány cicával
199. tétel
Kézdi Kovács László
"Feleségem a szakácsnők gyöngye" 1893
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS