270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-281]
Herman Lipót
Fürdőzők, 1928
261. tétel
Telepy Károly
Dombos táj patakkal
262. tétel
Itáliai szobrász, 19. sz. vége
Harcos
263. tétel
Stepher jelzéssel, 20. sz. eleje
Apolló
264. tétel
Seifert, Victor Heinrich
Álló akt
265. tétel
Osztrák szobrász, 20. sz. első fele
Jason és az aranygyapjú
266. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Angol telivér
267. tétel
Osztrák szobrász, 20. sz.
Napoleon lovasszobra
268. tétel
Osztrák szobrász, 1900 körül
Augustus császár
269. tétel
Gyerekek madárfészekkel
270. tétel
Pauli jelzéssel, 19. sz. vége
Az ifjú Mozart
271. tétel
Medgyessy Ferenc
Akt
272. tétel
Medgyessy Ferenc
Támaszkodó akt
273. tétel
Medgyessy Ferenc
Könyöklő lány
274. tétel
Beszédes János László
Parasztember korsóval
275. tétel
Beszédes János László
Csikós
276. tétel
Lányi Dezső
Kőhajító, 1917
277. tétel
Tóth Valéria
Guggoló lány
278. tétel
Maugsch Gyula
Akt
279. tétel
Müller, Hans
Dávid
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS