270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Livi, L. jelzéssel, 20. sz. első fele
Bacchus ünnep
121. tétel
Galien - Lalou, Eugéne (E. Kerman guy)
Tyúkokat etető lány
122. tétel
Boni, Jean
A firenzei Dóm látképe a Boboli kertből
123. tétel
Thoma, Joseph
Patakparti részlet, 1895
124. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Vízparti táj házakkal
125. tétel
Markó Ferenc
Dinnyeföldön
126. tétel
Reyne, Charles André
Vadkacsák
127. tétel
Reyne, Charles André
Vadászkutya a réten
128. tétel
Straka, Josef
Tiroli naplemente
129. tétel
K. Spányi Béla
Tanyarészlet
130. tétel
Bogh, Carl Henrik
Tájkép lovaskocsival és ökrösszekérrel
131. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Vadászjelenet
132. tétel
George - Mayer, August
Fezes férfi portréja, 1869
133. tétel
Benczúr Gyula
Férfi portré
134. tétel
Pfann Emily
Főkötős lány portréja, 1929
135. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Leány rózsával
136. tétel
Szkicsák Klinovszky István
A vásárra induló oláh család
137. tétel
Vastagh György, id.
Leithold Jusztina arcképe
138. tétel
Arbilo jelzéssel
Római lány, 1861
139. tétel
Cserna Károly
Kairói utcarészlet tevékkel
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS