270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Udvary Géza
Fürdőzők, 1920-as évek
221. tétel
Fried Pál
Hölgy kék köves gyűrűvel
222. tétel
Fried Pál
Hölgy fátylas kalapban
223. tétel
Berkes Antal
Hamiskártyások
224. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Virágcsendélet
225. tétel
Kerti Károly
Csendélet korsókkal
226. tétel
Widder Félix
Szobabelső, 1939
227. tétel
Widder Félix
Önarckép enteriőrben 1915
228. tétel
Koszkol Jenő
A kék szoba
229. tétel
Körmendi Frim Ervin
Virágok kék vázában
230. tétel
Iványi - Grünwald Béla műhelye, 1930 körül
Szélmalom a falu szélén
231. tétel
Widder Félix
Dunamenti táj, 1912
232. tétel
Nádler Róbert
"Nagybányai táj"
233. tétel
Herman Lipót
"Két fa"
234. tétel
Sárdy Brutus
Ligetes táj, 1938
235. tétel
Zórád Géza
Nyári munka
236. tétel
Kézdi Kovács László
"Holt Duna őszidő", 1928
237. tétel
Herman Lipót
Fürdőzők tájban
238. tétel
Pörge Gergely
Erdőrészlet
239. tétel
Neogrády Antal
Napernyős hölgy
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS