270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Itáliai festő, 18. sz.
Diana és Callisto nimfa
61. tétel
Észak- itáliai festő, 17. sz.
Artemiszia
62. tétel
Flamand festő, 17. sz. első fele
Tóbiás az Angyallal
63. tétel
Itáliai festő, 1800 körül
Városka főtere
64. tétel
Schindler Albert
Sebesült katona, 1839
65. tétel
Courtois, Jacques (Saint-Hippolyte, 1621 – Róma, 1675) modorában, 17. sz. második fele
Csatajelenet
66. tétel
Német festő, 18. sz. közepe
Szarvasvadászat és medvevadászat - párkép VÉDETT NO EXPORT
67. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Tájkép vándorokkal
68. tétel
Francia festő, 18. sz.
Pihenő pásztor jószágaival
69. tétel
Francia festő, 18. sz.
Tájkép alakkal
70. tétel
S.N.S. monogrammal
Tájkép antik romokkal - párkép, 1748
71. tétel
Boemm Tivadar
Probstner Gyuláné Prihradny Hermina (1839 - 1918) portréja, 1870
72. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Férfi portré
73. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Hölgy rózsával
74. tétel
Barabás Miklós
Hölgy selyem stólával, 1850
75. tétel
A. O. monogrammal
Nemesi pár portréja, 1839
76. tétel
Sikó Miklós
Úr díszmagyarban
77. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Férfi portré
78. tétel
Endres, A. jelzéssel
Rhitsói Uhlarik Katalin portréja, 1852
79. tétel
Endres, Anton jelzéssel
Kézdi - Polgári Kováts János portréja, 1853
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS