270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Hölgy fehér szatén ruhában
81. tétel
Osztrák festő, 18. sz. második fele
Nemesúr portréja
82. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Leányportré
83. tétel
Marastoni Jakab (Velence, 1804 - Pest, 1860) - nak tulajdonítva
Olasz lány portréja
84. tétel
Borsos József
Csendélet kupákkal, 1843
85. tétel
Rella, O. F. jelzéssel, 1900 körül
Kislány aranyhalakkal
86. tétel
Friedlinger Jenő
Csendélet őszi gyümölcsökkel
87. tétel
Barabás Miklós
Prihradny Ernő iglói vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867
88. tétel
Kremer, Petrus
A kis virágárus lány
89. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Testvérpár portréja
90. tétel
Wuger Eduard
Virágcsendélet
91. tétel
Leroyer J. jelzéssel, 1900 körül
Rózsák kosárkában
92. tétel
Reni, Guido után, 19. sz.
Beatrice Cenci portréja
93. tétel
Makart, Hans
Vénusz és Ámor VÉDETT
94. tétel
Prinzhofer, August
Hölgy álarccal, 1859
95. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Hölgy gyöngysorral
96. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Ifjú hölgy kék köpenyben
97. tétel
Orlai Petrich Soma
Kékruhás hölgy portréja, 1859
98. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Arisztokrata hölgy portréja
99. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Hölgy kék ruhában
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS