270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Bassano, Jacopo (1510/15 - Bassano, 1592) követője, 17. sz.
Alexandriai Szent Katalin ostorozása Maximilian császár előtt
41. tétel
Németalföldi festő, 18. sz.
Mária a gyermek Jézussal és keresztelő Szent Jánossal
42. tétel
Orley, Bernard Van
Mária a gyermek Jézussal
43. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. vége
Madonna a kisdeddel
44. tétel
Reni, Guido után
Mária
45. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Levétel a keresztről
46. tétel
Than Mór
Szent Péter és Szent Pál apostol- a jászapáti r.k.templom oltárképének tanulmánya,1862
47. tétel
Német (?) festő, 18. sz.
Szent Pál apostol
48. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Múzsa
49. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Krisztus levétele a keresztről
50. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Szent Család menekülése
51. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Bűnbánó Magdolna
52. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Szent Apollónia
53. tétel
Verwilt, Thomas Francis
A Szent család menekülése Egyiptomba
54. tétel
Dorffmeister István
A Szent Család Szent Annával és Szent Joachimmal, 1796
55. tétel
Bolswert, Schelte Adams (Bolsward, 1586 – 1659) metszete után, 1800 körül
A Szent Család Szent Annával
56. tétel
Rosa, Salvator (1615 - 1673) köre, 17. sz.
Remete szent prédikációja VÉDETT NO EXPORT
57. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Pásztorok tájban
58. tétel
Rosa, Salvator (Aranella, 1615 - 1673) után, 17. sz. második fele
Heracleitos és Démokritosz
59. tétel
Flamand festő, 18. sz. vége
Tudós portréja
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS