270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Kriehuber, Joseph
Katonatiszt portré, 1854
101. tétel
Magyar művész, 19. sz. második fele
Férfi portré
102. tétel
Skót művész 19. sz. második fele
Hölgy portré
103. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 1900 körül
Hölgy rózsával
104. tétel
Német miniatúrafestő, 19. sz. vége
Hölgy gyöngyös fejdísszel
105. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. első fele
Testőrtiszt portréja
106. tétel
Kerold, N jelzéssel, 19. sz. vége
Hölgy zöld stólával
107. tétel
Magyar festő
Kraynik József portréja, 1861
108. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe - 19. sz. második fele
Kossuth Lajos és családja portréi, (10 db)
109. tétel
Karvaly Mór
Történelmi jelenet
110. tétel
Hoggart, William
Az este és Az éjszaka (2 db)
111. tétel
Dürer, Albrecht
Krisztus az Olajfák hegyén VÉDETT NO EXPORT
112. tétel
Lotz Károly
Bibliai jelenet
113. tétel
Székely Bertalan
Alak tanulmányok
114. tétel
Pradier jelzéssel, 19. sz.
Adoráló angyal
115. tétel
Bröse, Carl
Faun és nimfa
116. tétel
Faure, Antoine Ferdinand (1850 körül - ?)
Táncoló leányka
117. tétel
Betlen Gyula
Buborékfújó, 1901
118. tétel
Osztrák szobrász, 1900 körül
Kalapos lány portréja
119. tétel
Olasz szobrász , 19. sz. vége
Dante szobra
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS