270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Widder Félix
Piros kendős menyecske, 1923
201. tétel
Glatz Oszkár
Gyerekek a mezőn
202. tétel
Tull Ödön
"Nyár", 1898
203. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi utca
204. tétel
Gergely Imre
Virágpiacon
205. tétel
Bretschneider Rudolf
Kertben
206. tétel
Jenser Mihály
Kislány napsütésben, 1906
207. tétel
Thorma János
Fürdőzők
208. tétel
Haranghy Jenő
Kecskegidával játszó kislány, 1921
209. tétel
Székely Kovács Olga
Testvérek, 1926
210. tétel
Schréder Etta (Kárpáthy Jenőné)
Nő piros ruhában (Richter Ilonka arcképe (?), 1920 körül
211. tétel
Péczely Antal
Hölgy sárga ruhában
212. tétel
Kondor Dezső
"Szolnoki kofa", 1900
213. tétel
Kacziány Aladár
Kovács Lydia irónő portréja, 1913
214. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kislány zöld karosszékben
215. tétel
Deguéne, Pierre
Szobrász műtermében, 1928
216. tétel
Belga festő, 20. sz. első fele
Műteremben
217. tétel
Mihalovits Miklós
Tengerparton
218. tétel
Deguéne, Pierre
Akt turbánnal, 1935
219. tétel
Kunffy Lajos
Kalapos nő portréja, 1905 körül
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS