270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
Windmann, Julius
Lányka rézüsttel, 1892
141. tétel
Istvánffy Gabriella, Rainerné
Szunyókáló
142. tétel
Boulangé, Louis Jean-Baptiste
Rőzsegyűjtők
143. tétel
Bonnier M. jelzéssel, 1900 körül
Karaván
144. tétel
Friedländer, Alfred
Vízparti jelenet
145. tétel
W. Orlow jelzéssel
Vágtató kozákok
146. tétel
Appian, Adophe
Téli táj, 1849
147. tétel
Kárpáthy Jenő
Alkonyi fények a tengernél
148. tétel
Kubányi Lajos
Lányka a mezőn
149. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Várakozás
150. tétel
Német festő, 19. sz. második fele
Kikötői jelenet
151. tétel
Roberto, Ferdinando jelzéssel
A Vezuv kitörése, 1806
152. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Ábrándozó leány
153. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Ifjú hölgy rózsákkal
154. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Arisztokrata hölgy portréja
155. tétel
Álom
156. tétel
Kende Géza
Vizitben, 1909
157. tétel
Telarik, Alois
Csipkeverő lány
158. tétel
Brühl, Zsofia jelzéssel
Asztali csendélet cseresznyével, 1898
159. tétel
Aczél Henrik Emil
Szobabelső
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-281]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS