267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalonasztal

716. Szalonasztal

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, lapján intarziás díszítéssel, egy fiókkal, 1 db kulccsal

79*130*66 cm