Varróasztalka
osztrák, 19. sz. első fele, fekete lakkfestett fa, festett díszítéssel, fiókjában rekeszekkel, egy darab kulccsal, sérült
701. tétel
Női írószekreter
702. tétel
Női írószekreter
osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott aranyozott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 4 db topolya borítású kis fiókkal, sérült, 1 db kulccsal
703. tétel
Konzolasztal
osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott, aranyozott díszítéssel, tükörlappal, sérült
704. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, sérült
705. tétel
Asztali tükör
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel, kitámasztóval
706. tétel
Paraván
magyar, 19. sz. második fele, esztergált cseresznyefa, 8 db magyar városkép metszettel, textil sérült, restaurálásra szorul