Vitrin
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, topolyfa és jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, üveg polcokkal, 1 db kulccsal, felújított
661. tétel
Női írószekreter
662. tétel
Írószekreter
663. tétel
Komód
francia, 20.sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziával, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal
664. tétel
Komód
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, cseresznyefa intarziával, öntött sárgaréz vezetékkel, tetején márvány lappal, egy darab kulccsal
665. tétel
Sarokvitrin
magyar, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal, sérült
666. tétel
Sarok tálalószekrény
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és mahagóni intarziával, faragott díszítéssel, 1db kulccsal, sérült
667. tétel
Varróasztalka
angol, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, esztergált lábazatán sárgaréz görgőkkel, felhajtható lapja alatt rekeszekkel, kis sérüléssel
668. tétel
Varróasztalka
angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált lábazaton, felhajtható lapja alatt rekeszekkel, sérült
669. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált polctartókkal, hátoldalán tükörlappal, 1 db kulccsal
670. tétel
Női írószekreter
671. tétel
Asztalka
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni és szemesjávor borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, egy fiókkal, 1 db kulccsal
672. tétel
Női íróasztal
673. tétel
Képóra
674. tétel
Keretóra
osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, faragott aranyozott ökörszemes keretben, zománcozott számlappal, ingával, aranyozása kopott, ingával, kulccsal, működik
675. tétel
Keretóra
Képkeret
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmasszás díszítéssel, kis sérülésekkel
678. tétel
Paraván
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, festett képmezőkkel, felújított
679. tétel
Kandalló óra
francia, 1850 körül, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tokban, zománcozott számlap, felhúzó kulccsal, ingával, "Establishment de Paris" bélyegzővel, kis hibával