267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-972]
Díszurna
osztrák, 19. sz. első fele, faragott, festett, aranyozott hársfa, sérült, hiányos
681. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa
682. tétel
Tükör
osztrák, 1900 körül, faragott, florentin stílusú aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel
683. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörlappal
684. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, aranyozott, blondelmasszás keret, csiszolt tükörrel, sérülésekkel
685. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, neorokokó stílusú, egy puttó figurával, felújított, kis sérüléssel
686. tétel
Gyertyatartó
osztrák, 18. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült
687. tétel
Falikar
osztrák, 19. sz., bronz szalagcsokor díszítéssel, háromégős
688. tétel
Gyertyatartó
osztrák, 18. sz.vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült
689. tétel
Asztali lámpa
osztrák, 1900 körül, sárgaréz és márvány, selyem lámpaernyővel
690. tétel
Asztali lámpa
francia, 20. sz. eleje, háromégős sárgaréz talp, zománcfestett és aranyozott fém ernyővel, állítható ernyő magassággal
691. tétel
Asztali lámpa
osztrák, 1900 körül, sárgaréz, márvány talapzaton, selyem lámpaernyővel
692. tétel
Kandallóóra
693. tétel
Kandalló óra
osztrák, 19. sz. közepe, felesütős szerekezet, mahagóni színűre pácolt fa, óraház, alabástrom oszloppal, faragott, aranyozott díszekkel és sárgaréz rátétekkel, működik, kulccsal
694. tétel
Posztamens
francia, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, sárgaréz veretekkel, tetején márvány lappal
695. tétel
Posztamens
osztrák, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, kis sérülésekkel
696. tétel
Posztamens
osztrák, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, és aranyozott fa, öntött sárgaréz veretekkel, tetjén márványlappal, kis sérülésekkel
697. tétel
Keretóra
698. tétel
Tükör
osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott, aranyozott ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörrel, sérült
699. tétel
Máriaház
osztrák, 18. sz., faragott, festett, aranyozott fa, sérült
700. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-972]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS