267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-972]
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült, kopott
781. tétel
Kaukázusi "Lenkorán" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült
782. tétel
Kaukázusi "Karachop" szőnyeg
783. tétel
Iráni szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
784. tétel
Csiszolt kőbalta
Kárpát medence, Kr. e. 3. évezred
785. tétel
Illatszeres edény
Ciprus, Kr. e. 8-7. sz. égetett agyag, festett geometrikus díszítéssel
786. tétel
Fibula 6 db
Római császárkor, Kr. u. 2 - 3. sz. bronz, egyiken zománc díszítéssel, egy hiányos
787. tétel
Fibula 8 db
Római császárkor, Kr. u. 2 - 3. sz. bronz
788. tétel
Skyphos
Dél-Itália, Aquila, Kr. e. 330 körül, égetett cserép, festett, vörös alakos díszítéssel, két oldalán női profil ábrázolással, restaurált
789. tétel
Olajmécses
Római császárkor, Kr. u. 2 - 4. sz. égetett agyag állat ábrázolással
790. tétel
Olajmécses
Római császárkor, Kr. u. 3 - 4. sz. égetett agyag figurális ábrázolással, sérült
791. tétel
Olajmécses
Római császárkor, Kr. u. 2 - 3. sz. égetett agyag állat ábrázolással, alján készítői jelzéssel
792. tétel
Nyílhegy 14 db
Luristan(?) Kr. e. 8-4. sz. bronz és (2 db) vas
793. tétel
Olajmécses
Római császárkor, Kr. u. 2 - 3. sz. égetett cserép állat ábrázolással
794. tétel
Olajmécses
795. tétel
Olajmécses
Római császárkor, Kr. u. 2 - 3. sz. égetett cserép, állat ábrázolással
796. tétel
Fibula 11 db
Római császárkor, Kr. u. 1- 2 . sz. bronz, 4 db hiányos
797. tétel
Olajmécses
798. tétel
Olajos edényke
Dél - Itália, Kr. u. 3- 4. sz. égetett cserép
799. tétel
Idol
Közel Kelet, Kr. e. 2-1. évezred, égetett agyag, hiányos
800. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-972]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS