Tejkiöntő
Herend, 1900 körül, festett, aranyozottO'Sullivan mintás porcelán, sárkányos füllel,áttört talpperemmel, talpon máz feletti kékcímeres jel és masszába bélyegzett jelzet,restaurált,
901. tétel
Csésze és alj
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán,talpon bélyegzett vörös, koronás jelzet, 9-esfestőszám és masszába nyomott gyári bélyegző,talpon apró sérüléssel, hibával
902. tétel
Váza
Doccia (?), 20. sz. eleje, festett, aranyozott,plasztikus díszítésű porcelán, jelezve az alján:koronás "N" betű,
903. tétel
Tintatartó
Potschappel, 19. sz. második fele, festettporcelán, réz zsanérral, talpán máz feletti kék,koronás jelzettel,
904. tétel
Bonbonier
Drezda, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán,csavart fogóval, talpán kék, bélyegzett jelzet, apró restaurálással
905. tétel
Váza pár
francia, Foecy, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, udvarlási jelenete, talpon kék, máz alatti jelzettel, egyik testen kis sérüléssel
906. tétel
Tejszínes kanna
Meissen, 1800 körül, festett, aranyozott porcelán, hattyú formájú füllel, két oldalán pásztor jelenetekkel, jelezve az alján máz alatti kék kardos jel
907. tétel
Ifjú puttonnyal
osztrák, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, sárgaréz szerelékkel, kis sérülésekkel, alabástrom talapzat pótolt
908. tétel
Csésze és alj 2db
Zsolnay Gyár Pécs, 1880 körül, festett fehércserép, j: az alján masszába nyomott Z.W. Pécs jelzés, egyiken apró sérülés
909. tétel
Csésze, 3 db
Pápa, 19. sz. eleje, mázas fajansz, jelzett az alján: masszába nyomott"Pápa" jel és koronás pajzs jel, 2 db kis restaurálással
910. tétel
Csésze
német, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, Téli táj kőhíddal ábrázolással, jelzés nélkül
911. tétel
Csokoládés csésze
osztrák, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, oroszlánfejes füllel, kis sérüléssel, aranyozása kopott
912. tétel
Csésze és alj
osztrák, 19. sz. vége, aranyozottporcelán, matricás portrédíszítéssel, "Meiner liebenSchwägerin 1887" felirattal, jelzés nélkül
913. tétel
Csésze
német, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, jelzés nélkül, füle pótolt, aranyozása kopott, restaurált
914. tétel
Csésze pár és alj
Herend, 1939, festett, aranyozott porcelán,Zalaegerszeg és Budapest város címerével, j. azalján: Herend Hungary 1839-1939 és masszábanyomott: "Herend"
915. tétel
Csésze
Bécs(?), 1830-40 körül, festett, aranyozott porcelán, kikötői táj ábrázolással, fül és szájperem restaurált, jelzés nélkül
916. tétel
Hegedülő törpe
Nápoly, 19. sz. vége, festett porcelán, jelezve az alján: koronás "N" jelzés, sérült, javított
917. tétel
Fűszertartó
Herend, 19.sz.vége, festett porcelán, talpán máz feletti kék, koronás címer és masszába nyomott jelzet, egyik tálka restaurált
918. tétel
Palack
Doccia, 19. sz. második fele, festett, aranyozottporcelán, plasztikus virágdísszel, talpán mázalatti kék koronás jellel, palack teteje restaurált
919. tétel
Hölgy kutyával
Meissen, 19.sz. Michel Victor Acier terve (1776), festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék kardos jel, masszába nyomott F.5.O. 63.festőszám