Monstrancia
868. tétel
Házi oltár
Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal
Magyar, 19. sz., festett, faragott fa, sérült
873. tétel
Mária kegykép
osztrák, 19. sz. vége, fűrészelt fa keretben festett porcelán kép, keret kitámasztó keret, sérült
874. tétel
Szent József a gyermek Jézussal
német, 19. sz., faragott fa, sérült
875. tétel
Kereszt 2 db
olasz, 20. sz. eleje, fém alapon mikro mozaik berakásokkal, a nagyobbikban szent Clement Hofbauer ereklyéjével, hátoldalán püspöki hitelesítő pecséttel
876. tétel
Ereklyetartó kereszt
20. sz. eleje, kétfelé nyitható fa, és fém kereszt, belsejében 12 szent ereklyéje, feliratszalagokkal
877. tétel
Legyező keretben
Osztrák, 19. sz. vége, festett selyem, aranyszállal varrt flitteres díszítéssel, csont és aranyozott gyöngyház vázzal, díszbojttal, kis sérülésekkel, fa keretben
878. tétel
Úri hímzés
magyar, 18.sz.vége, batiszt alapon selyem és fémszálas hímzéssel, sérült
879. tétel
Pohárkészlet, 60 db-os
osztrák vagy cseh, 20. sz. első fele, színtelen üveg, aranyozott, és ezüsnitrát szecessziós díszítéssel, 1 db dugó pótolt, kis sérülésekkel