Etager
osztrák, 1900 körül, bükkfa és mahagóni, öntött sárgaréz veretekkel, felső és alsó polcán márványlappal, sérült
547. tétel
Boulle kandalló óra
548. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással és tömör mahagóni, jávorfa intarziával, öntött bronz veretekkel, griffmadaras díszítéssel, sérült
549. tétel
Posztamens
osztrák, 19. sz. vége, fekete lakkfestett, esztergált fa, sárgaréz veretekkel, préselt, aranyozott vörösréz tál antik jelenetekkel, középen Temperantia alakjával