Posztamens
magyar, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz veretekkel, faragott, aranyozott koszorú dísszel, kis sérüléssel
581. tétel
Falióra
582. tétel
Mesterremek
osztrák, 1900 körül, bükkfa, faragott, aranyozott díszítéssel, 1 db kulccsal
583. tétel
Kandalló óra
584. tétel
Faliszekrény
magyar, 1900 körül, bükkfa, belsejében egy fiókkal, kulcs nélkül
585. tétel
Kandalló óra
német, 20. sz. eleje, felesütős szerkezet, mahagóni tok csiszolt üveglapokkal, vésett sárgaréz számlappal, ingával, felhúzókulccsal, egyik mutató törött, működik
586. tétel
Falióra
magyar, 1900 körül, felesütős szerkezet, mahagóni borítású tok, naptárral, kis sérüléssel, ingával, hónapok belső, forgó lemezen, tokban, francia leírással, működik
587. tétel
Kártyaasztal
osztrák, 1900 körül, diófa, esztergált lábakkal, szétnyíló asztallapján belül fém pénztartókkal, zöld posztója sérült, tetején mázas fajansz lapokkal
588. tétel
Vitrines konzolasztal