Női portré
osztrák, 19. sz. vége, Bertl jelzéssel, tempera, csont, sárgaréz keretben, kitámasztóval
883. tétel
Pohár
Parád 19.sz. vége, színtelen és bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel, peremén apró csorbulással
884. tétel
Asztali óra
osztrák, 1900 körül, 1 hetes járású, nikkelezett fém tokban, csiszolt üveglapokkal, ingával, 1 kulccsal, működik, kis sérülésekkel
885. tétel
Díszváza
cseh, 20. sz. közepe, smaragdzöld öntött üveg
886. tétel
Talpas pohár
cseh, 19. sz. második fele, csiszolt kék üveg, ezüst nitrát és aranyozott díszítéssel, sérült
887. tétel
Emlékpohár
osztrák, 19. sz. vége, kék üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, Andenken v. Hafenbeg felirattal
888. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19.sz. második fele, csiszolt színtelen és rózsaszín üveg, köszörült díszítéssel és felirattal, apró sérüléssel
889. tétel
Asztalközép
osztrák, 19. sz. vége, zöld irizáló üveg, ezüstözött és bronzírozott szürke fém öntvény , felülete kopott
890. tétel
Asztali óra
891. tétel
Talpas pohár
cseh, 19. sz. második fele, csiszolt urán zöld üveg aranyozott díszítéssel
892. tétel
Bonbonier
cseh, 20. sz. eleje, kívül irizáló, belül bíborpácolt üveg, festett szecessziós díszítéssel, fém szerelékkel
893. tétel
Kandalló szett, 3 db-os
Hollandia, Petrus Regout, 19. sz. vége, festett porcelán, jelzett az alján: "R", fedeles váza alján: P. Regout and C. Maastricht, fedeles váza nyaka javított,
894. tétel
Füles korsó
Kína, 19.sz. közepe, festett porcelán,hurkolt szalag füllel, európai exportra gyártott, kis restaurálással
895. tétel
Tál
Kína, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, famille rose dekorral
896. tétel
Pecsétnyomó
Kína, 20.sz. vége, faragott jáspis
897. tétel
Aranyhalas medence
Kína, 1900 körül, teljes külső, és belső felületén festett porcelán, sárkány ábrázolással, kis kopásokkal
898. tétel
Úti íróasztal
Kína, 1900 körül, lakkfestett fa, lenyitható írólapján bársony rátéttel, kis rekeszekkel, egy fiókján vörösréz fogantyúkkal, kis sérüléssel
899. tétel
Csésze és alj