Csákánybalta
19.sz. kovácsoltvas, négyélű csákányfej és félköríves balta él,
824. tétel
Csákánybalta
17.sz. kovácsoltvas, nyél nélkül
825. tétel
Bárd
Közép-Európa, 15. sz., kovácsoltvas fej, fa nyél pótlás
826. tétel
Buzogány
14.sz. öntött bronz fej, pótolt fa nyéllel
827. tétel
Bárd
17.sz. kovácsoltvas kettős mesterjeggyel, javított
828. tétel
Bárd
17.sz., kovácsoltvas, mesterjeggyel
829. tétel
Bárd
18.sz., kovácsoltvas, három mesterjeggyel
830. tétel
Puska
francia, 19.sz.vége, lecsavarozható hosszú cső, jelzett: St. Etienne, csappantyús szerkezet, lecsavarozható fa válltámasz és ágyazat
831. tétel
Vadásztőr tokban
bajor, 19.sz.vége, acél penge, sárgaréz keresztvas, fa markolat végén plasztikus oroszlánfejjel, bőr tokján réz vasalat szív alakú dísszel, ónnal javított lemez
832. tétel
Vadászkés tokban
osztrák, 19.sz. kovácsoltvas penge "AU KABYLE" bélyegzővel, szarvasagancsból alakított nyél, díszes bőr tok, fenő vas hiányzik
833. tétel
Vadász készlet
német(?), 19.sz. második fele, acél penge M.MARK bélyegzővel, szarvasagancs nyelek, széles réz tok mindkét oldalán poncolóval díszítve, vitéz alakjával, 1873-as évszámmal
834. tétel
Vadász készlet
német vagy olasz, 19.sz.második fele, acél penge és villa, szarvasagancs nyelekkel, bőr tokján réz veretekkel
835. tétel
Parasztkés
német(?), 16. sz., kovácsoltvas, fa markolattal