Szalonasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa és diófa borítással, lábazatán esztergált díszítéssel, 1 fiókkal, kis sérüléssel
761. tétel
Szalonasztal
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa és topolyafa borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, kulcs nélkül
762. tétel
Asztal
magyar, 19. sz. vége, faragott díszítéssel, tömör tölgyfa, asztallapja későbbi kiegészítés, sérült
763. tétel
Játékasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, asztallapja kinyitható, sérült
764. tétel
Kandalló óra
765. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 1900 körül, mahagóni, esztergált díszítéssel, tetején kerámia lapokkal, görgőkön
766. tétel
Fésülködő szék
magyar, 1900 körül mahagóni színűre pácolt bükkfa
Kandalló óra
769. tétel
Támlás szék, 4 db
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
770. tétel
Afgán "Sulayman" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás