267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-972]
Női fej
Római császárkor, Kr. e. 3-2. sz. terrakotta
801. tétel
Nyaklánc
Egyiptom, Kr. e. 10 - 8. sz. türkiz mázas kerámia
802. tétel
Fülbevaló pár és 2 db fülbevaló
Római császárkor, Kr. e. 2. sz.. arany, sérült
803. tétel
Madár alakú tárgy
Perzsia, Kr. u 6- 8 . sz. bronz, vésett díszítéssel
804. tétel
Zerge
Anatólia, Kr. e. 2. évezred, bronz, hiányos
805. tétel
Tál
Kárpát-medence, Bronzkor, Kr. e. 2. évezred, égetett terrakotta, sérült
806. tétel
Gyűrű
Közel kelet, 19. sz. ezüst
807. tétel
Kulcs 3 db
Római császárkor, Kr. u. 6- 8 . sz. bronz, hiányos
808. tétel
Idol
Nyugat-Ázsia, Kr. e. 2.évezred, égetett agyag
809. tétel
Korsó
Ciprus, Kr. e. 1400 - 1200, ún. "talpgyűrűs" égetett cserép
810. tétel
Amulett
Egyiptom, Kr. e. 7-1. sz. fajansz
811. tétel
Usébti
Egyiptom, Kr. e. 950 körül, zöld mázas fajansz, restaurált, sérült
812. tétel
Amulett 2 db
Egyiptom, Kr. e. 6-2. sz. türkiz mázas fajansz, egyik restaurált
813. tétel
Lándzsavég, 2 db
Afrika, 19. sz. vége, kovácsoltvas
814. tétel
Tőr
18. sz. eleje, kovácsoltvas, egy lapból alakított, hátrahajló, ívelt keresztvassal
815. tétel
Tőr
Közép-Európa, 13-14. sz., kovácsoltvas, markolathéj nélkül
816. tétel
Tőr
Közép-Európa, 15.sz. kovácsoltvas, aláhajló keresztvassal, markolathéj nélkül
817. tétel
Scramasax
angolszász (?) 7. sz., kovácsoltvas
818. tétel
Kopjacsúcs
17.sz. kovácsoltvas, sérült
819. tétel
Kopjacsúcs
16.sz. kovácsoltvas
820. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-972]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS