Úti íródoboz
angol, 1900 körül, fenyőfa alapon dió-és topolyafa borítással, gyöngyház és sárgaréz berakással, belső lapon filc borítással, rekeszekkel, kulccsal
746. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. első fele, diófa, csiszolt tükörrel, hajlított üvegekkel, egyik üveglap sérült, hiányos
747. tétel
Bárpult és 3 db szék
magyar, 20. sz. első fele, fekete lakkfestett fa és fém, homokfúvott üvegbetétekkel, japanizáló lakkfestett háttérpanellel, szék: 72*33 cm; pult: 222*145*47 cm
748. tétel
Szatócs mérleg
magyar, 1900 körül hitelesítő pecsétekkel, sárgaréz fa talapzaton
749. tétel
Gramofon
magyar, jelzett: Fischer Gyula varrógép, kerékpár és gramophon raktára budapest, 1900 körül, bükkfa zeneház, festett fém tölcsér, működőképes
750. tétel
Szalongarnitúra 5 db-os
magyar, 1900 körül, tömör diófa faragott díszítéssel, bársony kárpitozással, kis sérüléssel
751. tétel
Karszék
osztrák, 19. sz. első fele, tömör mahagóni faragott díszítéssel, sérült, javított