Szalonasztal
osztrák, 19. sz. vége, lapja fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és mahagóni interziával, tömör, faragott diófa lábakon, sérült
729. tétel
Szalonasztal
magyar, 1800 körül, tömör diófa lábazatán faragott díszítéssel, lapja: fenyőfa alapon diófa borítással, cseresznyefa és jávorfa intarziával, tetején üveg lappal
730. tétel
Támlásszék, 6db
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kiemelhető ülőkékkel
731. tétel
Szófa
magyar, 19. sz. vége, tömör tölgyfa, kis sérüléssel
732. tétel
Támlásszék
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, felújított
733. tétel
Támlásszék, 2 db
magyar, 19 .sz. közepe, fenyőfa alapon diófa birítással, esztergált díszekkel, sérült
734. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon haboskőris borítással, cseresznyefa és paliszander intarziával, tetején üveglappal
735. tétel
Varróasztal
magyar, 19. sz. fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa berakással, egy fiókkal, kis sérüléssel
736. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, csiszolt, színtelen kristály üveg, kis sérülésekkel, 16 égős
737. tétel
Kandalló óra
francia, 20. sz. eleje, felesütős szerkezet, szürke márvány óraház, öntött sárgaréz veretekkel, ingával,felhúzó kulccsal, javításra szorul, működik
738. tétel
Tükör
Velence vagy Murano, 1900 körül, fa korpuszon csiszolt, köszörült tükörlapokkal, sérült, hiányos
739. tétel
Falikar
Murano, 20. sz. eleje, színtelen és aranyozott üveg, ötégős