Tükör
magyar, 1860 körül, aranyozott hársfa, blondelmassza díszítéssel, sérült
561. tétel
Kandalló
20. sz., faragott, aranyozott márvány
562. tétel
Posztamens
20. sz., faragott márvány
563. tétel
Fali konzol
osztrák, 19. sz., faragott, aranyozott hársfa, sérült
564. tétel
Posztamens pár
20. sz., faragott márvány
565. tétel
Kétajtós szekrény
osztrák, 18. sz. vége, tömör tölgyfa, jávorfa, cseresznyefa és paliszander berakással, oldalán csillagintarziával, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, sérült
566. tétel
Szekrényke - mesterremek
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült
567. tétel
Tabernákulum szekrény
magyar, 1780 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és paliszander intarziás díszítéssel, falba építhető
568. tétel
Tálalószekrény
magyar, 18. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, sárgaréz veretekkel
569. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, sérült
570. tétel
Komód
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, cseresznyefa és mahagóni intarziával, négy fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel, bronz veretekkel, sérült
571. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal
572. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, feketére pácolt oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1db kulccsal
573. tétel
Könyvszekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, homokfúvott üvegajtóval, sárgaréz húzógombbal
574. tétel
Ereklyetartó szekrényke
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, hajlított és csiszolt üvegekkel, 1 db kulccsal
575. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, alul egy fiókkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
576. tétel
Tálalószekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, öntött sárgaréz veretekkel, hajlított üveglapokkal
577. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással, öntött sárgaréz zárpajzsokkal
578. tétel
Írókomód
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással, sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal, sérült
579. tétel
Falióra
magyar, 19. sz. vége, diófa borítású tok, faragott és esztergált díszítéssel, ingával, súlyokkal, működőképes