Támlás szék, 2 db
magyar, 20. sz. eleje, tömör diófa, faragott díszítéssel, bársony kárpittal
621. tétel
Cselédhívó csengő húzó
magyar, 1900 körül, pamut hímzéses alapon gyöngy díszítéssel, aranyozott fém függesztéssel, kis sérüléssel
622. tétel
Cselédhívó csengő zsinór
magyar, 20. sz. eleje, gobelin virágdíszes motívummal, sárgaréz plasztikus virágfejes szerelékekkel, hiányos záródíszekkel
623. tétel
Függönypár
magyar, 1900 körül, szövött kárpit oroszlán díszítéssel
624. tétel
Terítő
osztrák, 19. sz. vége, bársony alapon fémszálas hímzés és rojt dísz, sérült
625. tétel
Kétajtós szekrény
német, 19.sz. tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, felső párkányán két puttófej díszítéssel, egykorú zárszerkezettel, kis sérüléssel, kulcs nélkül
Írókomod
628. tétel
Fényképtartó
osztrák, 19. sz. vége, faragott fa, kitámasztóval, kis sérüléssel
629. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 18. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, kis sérüléssel
Padláda
olasz, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott és intarziás díszítéssel, sérült
632. tétel
Szekrény
német, 18.sz. tölgyfa és diófa, haboskőris intarziával, fűrészelt rátétes díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, ajtópántokkal és kulccsal, sérült
633. tétel
Tabernákulum
magyar, 19.sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, lehajtható íróláapja mögött egy polccal, öntött bronz veretekkel, 1 db kulccsal
634. tétel
Asztal
magyar, 18.sz.vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült
635. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
osztrák vagy magyar, 18. sz. második fele, tömör diófa, faragott kagylós rokokó díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, sárgaréz zárpajzsokkal és kulccsal, belsejében 3 kis fiókkal
636. tétel
Komód
osztrák, 19.sz. fenyőfa alapon diófa borítással jávorfa és topolyafa intarziával, öntött sárgaréz veretek pótoltak, kis sérüléssel, kulcs nélkül
637. tétel
Emeletes írószekreter
magyar, 18.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, felső részen 14 fiókkal és rekeszekkel, eredeti zárszerkezetekkel, öntött sárgaréz veretekkel,
638. tétel
Emeletes írószekreter
639. tétel
Kis komód
magyar, 20.sz. fenyőfa alapon diófa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal