Földgömb
jelzett: "Gönczi Pál, 1892, kiadja Felki J. és fia", papírmasé, esztergált fa talapzaton, sérült
608. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, pácolt bükkfa, öntött sárgaréz veretekkel, sérült
609. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, mahagóni, csiszolt tükörrel
610. tétel
Kandalló óra
német, 1920 körül, mázas fajansz óraház, domborított vörösréz számlap, Gustav Becker jelzet, 368175 szerkezetszám, óra hátlap és kulcs hiányzik, sérült
611. tétel
Redőnyös szekrényke
osztrák, 1800 körül, tölgyfa alapon cseresznyefa borítással, sárgaréz veretekkel, egy fiókkal, sérült
612. tétel
Asztali óra
613. tétel
Asztalka
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, színezett jávorfa intarziával, egy fiókkal, sérült
614. tétel
Könyvszekrény
magyar, 1930 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, kulcs nélkül, kis sérüléssel
615. tétel
Karosszék
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással