Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 18.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, eredeti zárszerkezettel, felújított
644. tétel
Női írókomód
osztrák, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal
645. tétel
Egyajtós ruhásszekrény pár
magyar (Pozsony), 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diógyökér borítással, 2 db kulccsal, polcok hiányoznak, kis sérüléssel
646. tétel
Trümó
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással esztergált és faragott oszlopdíszekkel, tetején márványlappal, 1 db kulccsal, sérült
647. tétel
Trümó
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, 4 db kulccsal
648. tétel
Kétajtós szekrény
magyar, 19.sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett párkányzattal és díszlécekkel, akasztós, sérült, kulcs nélkül
649. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással,topolyafa berakással, préseltsárgaréz zárpajzsokkal, 1 db kulccsal
650. tétel
Komód
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, felújított
651. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, üvegezett ajtókkal, kulcs nélkül
652. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal
653. tétel
Smizett
magyar, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal
Egyajtós ruhásszekrény
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, akasztós és polcos, 1 db kulccsal, felújított
656. tétel
Vitrin
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással topolyafa és jávorfa intarziával, 1 db kulccsal, sérült
657. tétel
Konzolasztal
magyar, 19.sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, hátoldalán tükörlappal, egy fiókkal
Női író szekreter